Grup Tanıtım

Kolaylı Group; değer, hedef ve stratejileri doğrultusunda konuklarının gereksinimlerini konaklama, restaurant, fast food, market, akaryakıt ve otel alanlarında en üst seviyede karşılayarak,yenilikçi, katılımcı ve sorumlu olma felsefesinden hareketle hedeflerine ulaşarak alanının öncüsü olan bir kuruluştur.Group Şirketleri olan Kolaylı Radyo ve Alko Şekerleme ile adını Afyonkarahisar'da  bir kez daha duyurmuş olup, Bünyesinde bulundurduğu, Kolaylı Cumhuriyet Alışveriş Merkezi Kolaylı Group' un kendi markası Döner AteşiKöfteArt ve Cafe de Graff ile kapasitesini arttırmaya devam etmiştir.

Sektöründe orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde  kısa sürede sektörünün dev ismi haline gelmiştir.

Şirketimiz müşteri ve çalışanlarının memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak tüm imkanlarını en etkin biçimde kullanmak suretiyle sürekli gelişerek büyümek anlayışıyla hareket etmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Yüksek kaliteden ödün vermeyen ve her şeyin en iyisini sunmaktan kaçınmayan Kolaylı Group, hizmet ve kalite anlayışını nesilden nesile aktarmaya ve alanının öncüsü olmaya devam edecektir...